Forum ISJ Arad

Comunicarea cu institutiile de invatamant din judetul Arad
Acum este Vin Mar 29, 2024 12:16 am

Ora este UTC+02:00 Europe/Bucharest


ActivNET - Service IT ~ Realizare si Gazduire Pagini Web ~ Instalare/Configurare Servere ~ Publicitate Online ~ Achizitie Domenii Web


Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
MesajScris: Lun Sep 13, 2010 11:14 am 
Neconectat

Membru din: Vin Oct 28, 2005 10:49 am
Mesaje: 215
In atentia directorilor de unitati scolare:
1. Grup Scolar Iuliu Maniu, Arad
2. Scoala Generala Avram Iancu Arad
3. Grup Scolar Santana
4. Scoala Generala nr. 5 Arad
5. Scoala Generala Gheorghe Popovici Apateu,

ANPCDEFP va organiza la Colegiul National Mihai Viteazul din Bd-ul Pache Protopopescu nr. 62, sector 2, Bucuresti doua reuniuni de informare si consiliere pentru Beneficiarii de Parteneriate Multilaterale Comenius aprobate in 2010 dupa cum urmeaza:

Prima reuniune (pentru judetele: AR, AG, BN, BV, BR, CS, CJ, CT, CV, DB, DJ, GJ, HD, IS, IF, MM, NT, OT, VL, VN) in ziua de 24 Septembrie 2010, ora 10.00

Prezenta acestor institutii la reuniune este obligatorie. Fiecare institutie va nominaliza o singura persoana care va participa la reuniune. Numele persoanei (coordonatorul de proiect la nivelul unitatii scolare) am rugamintea sa mi-o trimiteti prin e-mail la adresa: maria_luta@yahoo.com pana maine, 14 septembrie, orele 14 pentru a le trimite la ANPCDEFP.

La aceasi reuniune coordonatorul de proiect al Grupului Scolar Iuliu Maniu (proiect aflat in derulare in perioada 2008-2010) va pregati o prezentare de 15 minute in power point pentru aceasi reuniune. Costurile de deplasare pot fi platite din bugetul proiectului.

Atasez programul de lucru al reuniunii.

Cu stima,

Maria Luta
Inspector proiecte


Fişiere ataşate:
Program reuniune.pdf [4.78 KiB]
Descărcat de 807 ori
Sus
   
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC+02:00 Europe/Bucharest


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Translation/Traducere: phpBB România