Forum ISJ Arad

Comunicarea cu institutiile de invatamant din judetul Arad
Acum este Sâm Mai 11, 2024 5:18 pm

Ora este UTC+03:00 Europe/Bucharest


ActivNET - Service IT ~ Realizare si Gazduire Pagini Web ~ Instalare/Configurare Servere ~ Publicitate Online ~ Achizitie Domenii Web


Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
MesajScris: Joi Iun 04, 2020 11:58 pm 
Neconectat
Site Admin

Membru din: Mar Mar 22, 2005 12:15 pm
Mesaje: 7983
Localitate: Inspectoratul Scolar al judetului Arad
Am atasat acestui subiect adresa 288/0306.2020 de la CNPEE referitoare la simularea tehnica cu toate centrele de examen/comunicare care vor descarca arhivele de subiecte.
Pentru aceasta etapa, IN REGIM DE URGENTA, va rog sa verificati in tabelul online pe care l-am transmis prin linkul de mai jos, daca persoana de contact este cea care va face parte din comisia locala din unitatea scolara, iar daca nu, atunci veti modifica doar in coloanele B si C, corespunzatoare numelui si telefonului acestuia.
Timpul de decizie este foarte scurt, tinind cont ca 8 iunie este si o zi libera, asa ca pe 9 iunie 2020 lista cu persoanele de contact trebuie sa fie finalizata. In acest sens, am creat coloana A pentru confirmare din partea dvs ca datele din coloanele B si C sint corecte. Eu voi prelua numele si telefonul persoanei acolo unde voi gasi in tabel ca datele au fost modificate si le voi transmite in aplicatia AUSI. Preluarea corecta a acestor date va avea ca raspunsul Ok in tabel, in coloanele F si G

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

TERMEN : 9 iunie 2020 ora 14:00


Tot legat de persoane, mai este necesar sa se inscrie si persoane care sa se ocupe de monitorizarea audio-video. Aceste persoane se pot inscrie on-line aici:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1571080934

Obs :
- in cazul in care aveti probleme tehnice legate de simularea din 10 iunie, prima data ma sunati pe mine pentru a clarifica orice situatie aparuta, iar daca problemele nu se rezolva, atunci se pot apela nr de telefon din adresa respectiva. Eu sper sa nu existe probleme.
- tineti cont ca membrii comisiei, inclusiv persoanele de contact NU trebuie sa aiba rude de gradul IV !
- pina acum, avem 33 de centre de examen, din acest motiv, vor fi nominalizati toti informaticienii din licee. Acestia vor fi repartizati in alte centre de examen, in urma unei trageri. La fel, vor fi numite si persoanele care se ocupa cu monitorizarea audio-video. Veti fi anuntati. La monitorizare se pot inscrie si cadre didactice cu competente necesare.
- plus ca mai sint si centrele zonale de evaluare unde este necasar sa se inscrie si la aceste centre


Fişiere ataşate:
Adresa_nr_288-03-06-2020_simulare_tehnica.PDF [331.68 KiB]
Descărcat de 506 ori

_________________
Ing.Dumitrescu Mihai
ISJ Arad
Raportează acest mesaj
Sus
   
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC+03:00 Europe/Bucharest


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator


Puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Translation/Traducere: phpBB România