Forum ISJ Arad

Comunicarea cu institutiile de invatamant din judetul Arad
Acum este Vin Mar 29, 2024 12:01 am

Ora este UTC+02:00 Europe/Bucharest


ActivNET - Service IT ~ Realizare si Gazduire Pagini Web ~ Instalare/Configurare Servere ~ Publicitate Online ~ Achizitie Domenii Web


Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
MesajScris: Vin Iun 15, 2007 10:27 am 
Neconectat

Membru din: Vin Oct 28, 2005 10:49 am
Mesaje: 215
In atentia directorilor de unitati scolare care au semnate contracte de granturi in PGDS,

Fiecare unitate scolara care a castigat grant in programul PGDS si a semnat contract cu ISJ Arad va deschide de "URGENTA" cont la TREZORERIA in raza caruia functioneaza.

Pentru deschiderea contului sunt necesare urmatoarele documente:
1. OMEdCT 1081/24.05.2007, atasat acestui mesaj (imprimati documentul).
2. Copie dupa contractul de grant (ridicat de la ISJ Arad, persoana de contact, Maria Luta, cam. 21)
3. Cerere din partea unitatii scolare adresata Trezoreriei la care doriti sa deschideti contul, in care se solicita deschiderea contului. Solicitati sprijin din partea contabililor d-voastra pentru conceperea aceastei cereri.

Subliniez faptul ca pentru derularea proiectului fiecare unitate scolara va deschide cont nou. Este interzisa folosirea unui cont deja existent in care au fost facute operatiuni bancare.

Dupa deschiderea contului, veti face o adresa catre ISJ Arad in care veti specifica banca si contul. Adresa semnata si stampilata de directorul unitatii scolare se trimite prin fax la contabilitatea ISJ Arad, nr. 280758.

Cu stima,

Maria Luta
Inspector proiecte.


Fişiere ataşate:
OMEdCT 1081_24.05.2007.pdf [185.54 KiB]
Descărcat de 892 ori
Sus
   
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC+02:00 Europe/Bucharest


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Translation/Traducere: phpBB România