Forum ISJ Arad

Comunicarea cu institutiile de invatamant din judetul Arad
Acum este Joi Mar 28, 2024 11:51 am

Ora este UTC+02:00 Europe/Bucharest


ActivNET - Service IT ~ Realizare si Gazduire Pagini Web ~ Instalare/Configurare Servere ~ Publicitate Online ~ Achizitie Domenii Web


Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: GRESEALA SAU ???????
MesajScris: Lun Sep 10, 2012 7:01 pm 
Conectat

Membru din: Mie Noi 17, 2010 10:43 am
Mesaje: 152
PE SITUL TITULARIZARI.RO , CANDIDATA VULPE F. MONICA , APARE O DATA TITULARA LA VARADIA DE MURES ( REPARTITIE IN PRIMA ETAPA ) SI APOI APARE TITULARA LA CENTRUL SCOLAR SIRIA ( POSTUL NEFIIND DISPONIBIL PT PRIMA ETAPA - AVAND VIABILITATE 1 AN )


Sus
   
 Subiectul mesajului: Re: GRESEALA SAU ???????
MesajScris: Lun Sep 10, 2012 7:52 pm 
Conectat

Membru din: Mie Noi 17, 2010 10:43 am
Mesaje: 152
Eu inteleg asa: doamna a beneficiat de prelungirea contractului de munca pe perioada determinata la Siria pe 16 ore(doar acele posturi se gasesc la posturi ocupate) si s-a inscris si la examenul de titularizare si a luat postul la Varadia de Mures, postul de la Siria eliberandu-se. Nu e actualizata corect lista posturilor.
Oricum anul acesta au fost foarte multe nereguli, posturi care au fost ocupate inca apar libere si invers, chiar in ciuda faptului ca scolile le-au declarat


Sus
   
 Subiectul mesajului: Re: GRESEALA SAU ???????
MesajScris: Sâm Sep 15, 2012 9:33 pm 
Conectat

Membru din: Mie Noi 17, 2010 10:43 am
Mesaje: 152
Cum se poate prelungi contractul pe perioada determinata ,, cand anul trecut avea doar 6 ore la Scoala Siria , in paralel fiind angajata cu 8 ore D.G.A.S.P.C .?
Anul acesta a ramas in continuare angajata D.GA.S.P.C s ipoate in paralel sa functioneze cu 16 ore la scoala ? In timp ce cadre didactice cu experienta nu au posturi ! Cand vor fi predate orele la clasa ? Daca orarul la DGASPC este de la 8 la 16 ?


Sus
   
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 Europe/Bucharest


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Translation/Traducere: phpBB România